Budowa basenów ogrodowych

Własny basen ogrodowy to marzenie wielu właścicieli domów jednorodzinnych. Niezależność, wygoda i komfort to tylko niektóre z zalet posiadania własnego basenu w swoim przydomowym ogródku.

Jak zbudować basen ogrodowy? Od czego zacząć? Wszystko zależy od rodzaju basenu ogrodowego, którym jesteś zainteresowany. Najprostsze mini baseny dmuchane nie wymagają żadnych instalacji, wystarczy kawałek równego terenu. Mają one jednak bardzo duże ograniczenia, są małe i kłopotliwe w przechowywaniu.

Po drugiej stronie skali mamy duże baseny murowane / betonowe. Dają największe możliwości, ale koszt ich budowy jest bardzo duży. Są także dosyć trudne w utrzymaniu i wymagają zazwyczaj dużej działki.

Idealnym rozwiązaniem dla wielu miłośników kąpieli są gotowe baseny poliestrowe i polipropylenowe - takie, które znajdziesz w ofercie firmy BestPools. Te baseny cechują się znacznie niższym kosztem niż baseny betonowe, są znacznie łatwiejsze w utrzymaniu i dają diametralnie większe możliwości niż baseny dmuchane czy baseny na stelażu.

Jak zbudować basen ogrodowy?

Proces budowy przydomowego basenu poliestrowego czy polipropylenowego jest bardzo prosty. Wymarzony basen o określonych przez Ciebie wymiarach (w zależności od modelu) zamawiasz bezpośrednio u producenta BestPools. Basen tworzony jest w naszej fabryce i a następnie jest przez nas transportowany na miejsce budowy (wprost do twojego ogródka). Instalacja i wkopanie samego basenu jest bardzo proste. Na naszej stronie zamieszczamy instrukcję montażu basenu. Montaż możesz wykonać sam albo możesz go zlecić lokalnej firmie budowlanej.

Jak zbudowany jest basen ogrodowy?

Produkowane przez nas baseny to zawansowane technicznie produkty. Składają się aż z 12 warstw. Do budowy wykorzystujemy nowoczesne materiały i technologie. Własny stosowany od wielu lat proces produkcyjny i najwyższej jakości materiały sprawiają, że baseny ogrodowe BestPools są bardzo wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i niekorzystne warunki atmosferyczne. Baseny są także łatwe w utrzymaniu w czystości.

Chcesz wybudować basen ogrodowy?

Nic prostszego. Skontaktuj się z nami telefonicznie albo wyślij zapytanie, aby dowiedzieć się więcej.
Skontaktuj się z nami