Dlaczego warto mieć basen ogrodowy?

Dlaczego warto mieć basen ogrodowy?

03 październik 2023

Większość osób, posiadających dom marzy o własnym basenie ogrodowym. Jest to miejsce, które zapewnia relaks i dużą dawkę rozrywki, a także wpływa pozytywnie na jakość życia i zdrowie wszystkich domowników.

Czy warto posiadać własne jacuzzi?

Czy warto posiadać własne jacuzzi?

04 wrzesień 2023

Jacuzzi to inaczej wanna z hydromasażem, która jest wyposażona w wodne i powietrzne dysze generujące strumienie wody. Zazwyczaj posiada także oświetlenie LED. Jacuzzi, kojarzymy przede wszystkim z ekskluzywnymi ośrodkami SPA czy hotelami.

Rodzaje basenów ogrodowych

Rodzaje basenów ogrodowych

08 marzec 2023

Będąc właścicielem domu albo działki marzeniem wielu z nas jest posiadanie własnego basenu ogrodowego. Niegdyś zupełnie nieosiągalny dla wielu Polaków dziś może być wyposażeniem niemalże każdej nieruchomości. Jakie są rodzaje basenów ogrodowych? Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Jaki basen ogrodowy wybrać?

Ekskluzywne baseny ogrodowe

Ekskluzywne baseny ogrodowe

01 luty 2023

Posiadanie własnego basenu ogrodowego, który jest wkopany na stałe do naszego własnego przydomowego ogródka bardzo często same w sobie kojarzy nam się z ekskluzywnością. Choć domów z basenem cały czas przybywa to nadal nie jest to widok częsty w polskich warunkach.

Jaki kolor basenu ogrodowego wybrać?

Jaki kolor basenu ogrodowego wybrać?

13 styczeń 2023

Podejmując decyzję o wyborze basenu ogrodowego analizujemy wiele różnych czynników. Zastanawiamy się, jaki typ basenu będzie dla nas najlepszy, jaki rozmiar wybrać, jaki basen ma mieć kształt. Ostatnim parametrem, na który nasi klienci często zwracają uwagę jest kolor basenu. Ta na pozór mało istotna cecha, może mieć w praktyce jednak dosyć spore przełożenie na to czy jesteśmy finalnie zadowoleni z zakupu.

Basen poliestrowy czy polipropylenowy? Co wybrać?

Basen poliestrowy czy polipropylenowy? Co wybrać?

17 sierpień 2022

Własny basen, który możemy zainstalować w swoim ogródku to świetny pomysł na wiele niezapomnianych chwil w gronie rodziny i znajomych. Letnie kąpiele w przydomowym zaciszu to gratka zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Na rynku dostępnych jest wiele różnych typów basenów ogrodowych. Najprostsze baseny dmuchane mogą być dobrym pomysłem, jeżeli nie zależy nam na wytrzymałości basenu, wygodzie obsługi i sensownym rozmiarze. Jeżeli natomiast chcemy, aby nasz basen ogrodowy służył nam przez wiele dług...

Wytrzymałe baseny ogrodowe

Wytrzymałe baseny ogrodowe

15 lipiec 2022

Własny basen ogrodowy daje olbrzymie możliwości spędzania wolnego czasu i mnóstwo zabawy. Na rynku dostępnych jest wiele typów basenów ogrodowych. Bez względu na to, który wybierzesz zapewne będziesz chciał, aby posłużył Ci przez wiele długich lat. Wytrzymałość basenu ogrodowego jest więc jednym z bardziej istotnych parametrów, na który warto zwrócić uwagę.

Budowa basenów ogrodowych

Budowa basenów ogrodowych

06 maj 2022

Własny basen ogrodowy to marzenie wielu właścicieli domów jednorodzinnych. Niezależność, wygoda i komfort to tylko niektóre z zalet posiadania własnego basenu w swoim przydomowym ogródku. Jak zbudować basen ogrodowy? Od czego zacząć? Wszystko zależy od rodzaju basenu ogrodowego, którym jesteś zainteresowany. Najprostsze mini baseny dmuchane nie wymagają żadnych instalacji, wystarczy kawałek równego terenu. Mają one jednak bardzo duże ograniczenia, są małe i kłopotliwe w przechowywaniu. Po dr...

Basen z włókna szklanego

Basen z włókna szklanego

25 marzec 2022

Nowoczesne baseny ogrodowe produkowane przez BestPools cechują się dużą wytrzymałością i odpornością. Te cechy są niezwykle pożądane przez każdego użytkownika własnego basenu ogrodowego. Inwestując określoną kwotę chcemy bez wątpienia, aby basen ogrodowy służył nam przez wiele długich lat.

Baseny poliestrowe

Wszystkie produkty

Baseny polipropylenowe

Wszystkie produkty

Akcesoria

Wszystkie produkty

Zadaszenia

Wszystkie produkty

Jacuzzi

Wszystkie produkty