Basen z włókna szklanego

Basen z włókna szklanego

Nowoczesne baseny ogrodowe produkowane przez BestPools cechują się dużą wytrzymałością i odpornością. Te cechy są niezwykle pożądane przez każdego użytkownika własnego basenu ogrodowego. Inwestując określoną kwotę chcemy bez wątpienia, aby basen ogrodowy służył nam przez wiele długich lat.

Dlaczego wytrzymałość jest tak ważna?

Basen ogrodowy narażony jest na skrajnie trudne i niekorzystne warunki. Pomimo, że nasz klimat należy do umiarkowanego, coraz częściej przez zmiany klimatyczne obserwujemy różne anomalia takie jak np. skrajnie niskie i wysokie temperatury, (które powodują skurczanie i rozkurczanie się ścianek basenu), nagłe opady niszczącego gradu (także w środku sezonu kąpielowego), porywiste wiatry czy podtopienia. Basen ogrodowy, który przez cały rok znajduje się na zewnętrz budynku jest w dużym stopniu narażony na te wszystkie niekorzystne czynniki. Bez wątpienia musi być on bardzo wytrzymały i odporny.

Czym jest basen z włókna szklanego?

Baseny ogrodowe produkowane przez BestPools wytwarzane są z użyciem najnowszych technologii. Najwyższej, jakości wieloskładnikowe włókna i maty szklane w radykalny sposób wzmacniają całą konstrukcję. Użycie włókien szklanych powoduje także, że basen ogrodowy BestPools jest odporny na chemię basenową (np. chlor), która bez takiego zabezpieczenia w dłuższym okresie zmniejszyłaby wytrzymałość basenu.

Podsumowując

Mówiąc potocznie o „basenie z włókna szklanego” mówimy o zaawansowanym technologicznie produkcie w skład, którego wchodzi m.in. najwyższej jakości wieloskładnikowe włókno i maty szklane. Są to bardzo istotne składniki basenów ogrodowych produkowanych przez firmę BestPools. Bazując na naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy wiodącym producentem wytrzymałych basenów ogrodowych. Nasze produkty dostarczane są na terenie Polski i całej Europy. Baseny ogrodowe BestPools produkowane są tak, aby bez trudu poradziły sobie z warunkami atmosferycznymi występującymi w różnych częściach Europy. Więcej informacji o warstwach składających się na basen znajdziecie Państwo tutaj: jak produkujemy nasze baseny ogrodowe.