Czy warto posiadać własne jacuzzi?

Jacuzzi to inaczej wanna z hydromasażem, która jest wyposażona w wodne i powietrzne dysze generujące strumienie wody. Zazwyczaj posiada także oświetlenie LED. Jacuzzi, kojarzymy przede wszystkim z ekskluzywnymi ośrodkami SPA czy hotelami. Obecnie urządzenie to montowane jest także coraz częściej w prywatnych domach.

Czy warto więc posiadać własne jacuzzi? Oczywiście, że tak! Jeżeli tylko lubisz oddać się chwili relaksu w swoim domu czy ogrodzie to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Własne jacuzzi montowane w domu czy ogrodzie to także świetny sposób na relaks z całą rodziną czy ze znajomymi. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia (na przykład Jacuzzi DETROIT) , z których może korzystać jednocześnie nawet cześć osób!

Zalety z posiadania jacuzzi

Istnieje wiele zalet przemawiających za tym, że warto posiadać własne jacuzzi. Oto kilka z nich.

 1. Relaks
  Kto z nas nie marzy, aby po ciężkim w dniu w pracy móc się wyciszyć, odprężyć i zrelaksować? Kąpiel w jacuzzi przynosi błogie odprężenie, redukuje poziom stresu, łagodzi napięcie mięśniowe, pobudza prawidłowe krążenie krwi. Gorąca woda i „bąbelki” to świetny sposób na relaks nie tylko w gorące letnie dni a ale także chłodne, zimowe wieczory.

 2. Poprawa zdrowia
  Wanna z hydromasażem stosowana jest również w celach terapeutycznych przez osoby zmagające się z dolegliwościami takimi jak bóle pleców czy stawów. Jacuzzi jest uwielbiane także przez sportowców, którzy po intensywnym treningu czy meczu udają się na zabieg celem uzyskania szybkiej regeneracji ciała. Ponadto gorące wodne masaże mają też pomóc w uśmierzaniu bólu stawów i mięśni czy też redukcji obrzęków, ponieważ działają przeciwbólowo. Kolejnym atutem znajdujących się w naszej ofercie jacuzzi jest to, że gorąca wieczorna kąpiel w wannie z hydromasażem dla osób zmagających się z bezsennością może pomóc w walce z chorobą i umożliwić łatwiejsze zasypianie przynosząc także poprawę jakości snu.

 3. Spotkanie z rodziną i przyjaciółmi
  Każdy z nas lubi spędzać czas nad wodą, dlatego jacuzzi to idealne miejsce, aby zorganizować spotkanie w gronie najbliższych członków rodziny czy przyjaciół. Prywatność, masaż oraz wyjątkowy klimat, który jest wytwarzany przez nowoczesne oświetlenie LED zachwyci każdego. Wanna z hydromasażem umila nasze spotkanie z rodziną czy przyjaciółmi, a chwile spędzone w dobrym towarzystwie to także świetny nastrój na kolejny dzień.

 4. Masaż
  Oferowane przez nas jacuzzi np. Imola-5 wyposażone jest w specjalne dysze z funkcją hydromasażu. Dzięki temu podczas relaksu możemy odprężyć się i rozkoszować masażem stóp czy szyi. Ponadto punktowy masaż może także wpłynąć pozytywnie na redukcję masy ciała niwelując tkankę tłuszczową. Polecany jest też dla osób posiadających we wspomnianych partiach ciała różne dolegliwości bólowe oraz dla osób starszych. Masaż tego rodzaju może przynieść złagodzenie objawów migren czy bólów głowy i wzmocnienie układu odpornościowego.

 5. Odpoczynek dla umysłu
  Nie ulega wątpliwości, że obecnie stres to jeden z głównych czynników przyczyniających się do występowania wielu chorób. Własne jacuzzi to świetny sposób na obniżenie poziomu tego niekorzystnego dla nas napięcia. Nic nie relaksuje tak dobrze jak gorąca kąpiel, przyciemnione światło i ulubiona muzyka. Jeżeli chcesz zresetować swój umysł po ciężkim dniu, poprawić swój nastrój i samopoczucie - jacuzzi będzie świetnym wyborem.

 6. Usuwanie toksyn z organizmu
  Jacuzzi z hydromasażem ma również wpływ na usuwanie szkodliwych toksyn z organizmu. Dzieje się tak, ponieważ gorąca kąpiel z masażem umożliwia otworzenie się porów na skórze i usuwaniu wraz z potem toksyn z organizmu. Co więcej, ciepła woda może przyspieszać także metabolizm.

 7. Energooszczędność
  Znajdujące się w naszej ofercie jacuzzi zostały zaprojektowane przez nas w taki sposób, aby spełniały wysokiej jakości standardy i były energooszczędne. Ponadto wszystkie jacuzzi są wyposażone w energooszczędne, nowoczesne oświetlenie LED (np. w jacuzzi Bufalo).

Gdzie kupić jacuzzi?

BestPools to polski producent basenów ogrodowych i jacuzzi . W naszej ofercie znajdziesz jacuzzi 3, 5 i 6 osobowe. Nasze produkty dostarczane są odbiorcom w całej Unii Europejskiej. Oferta jacuzzi

Podsumowanie

Jak widzimy posiadanie własnego jacuzzi może poprawić nasze zdrowie, samopoczucie i jest także świetną zabawą dla całej rodziny i naszych znajomych. Własne jacuzzi daje nam ten komfort, że możemy skorzystać z niego w każdym momencie w zaciszu swojego domu czy ogrodu. To bardzo wygodne i komfortowe rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem jacuzzi i nie wiesz jakie wybrać, skontaktuj się z nami - służymy fachowym doradztwem i pomocą.
Kontakt